Vánoční nadílka Vánoční nadílka
Vánoční akce! Daruj lepší budoucnost blízkým nebo sobě. Až +50 % zdarma na dárkové poukazy. Více informací
Avatar
Tomáš Portášik:2. června 10:36

Ahoj, dělám Bakalářku kde přes arduino programuji přenos pomocí BLE jako modul používám ( https://arduino-shop.cz/…4644818.html )
Přenos mě fungoval přes mobil v apce Serial Bluetooth terminal. Následně jsme chtěl přenastavit jméno modulu a další věci což se mě nejspíš nepodařilo, krom toho jsme k tomu přidal LCD display, při následném připojení BLE dostávám hlášku gatt state 133 a nedojde k připojení.
Přikládám kód.
PS: spěchá, mooc děkuji za veškeré nápady.

 
Odpovědět  -3 2. června 10:36
Avatar
 
Nahoru Odpovědět 2. června 10:55
Avatar
Odpovídá na Michal Žůrek - misaz
Tomáš Portášik:2. června 11:34

Jestli narážíš na češtinu ta mě nikdy nešla, a no já mám především teoretickou část. Proto stačí praktická v Arduinu, a jsme člověk co HW nikdy neprogramoval

 
Nahoru Odpovědět 2. června 11:34
Avatar
Odpovídá na Tomáš Portášik
Michal Žůrek - misaz:2. června 12:07

nenarážím na češtinu, prostě mě to zajímá na které univerzitě se dají dělat jako bakalářku, takovéto programy.

 
Nahoru Odpovědět 2. června 12:07
Avatar
Odpovídá na Michal Žůrek - misaz
Tomáš Portášik:2. června 13:00

Jak říkám vlastně nikde, ale jelikož jsme nikdy neprogramoval HW na takto nízké úrovni tak mě bylo povoleno v Arduinu naprogramovat přenos BLE já si k tomu přidal že tím lze nastavovat jas ledky+ LCD se zobrazí co přijmám, jinaz Západočeská. A pls nwš co s tím jak se zbavit gatt state ? jak jsme psal předtím to fungovalo normálně a i když jsme zkusil ted ten puvodní funkční program, nedaří se mi připojit a píše to gatt state 133

 
Nahoru Odpovědět 2. června 13:00
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 5 zpráv z 5.