Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Swiftu. Zároveň využij výhodnou slevovou akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
discount 30 + hiring
Avatar
nemec.radovan:21.4.2020 9:57

Ahoj, našla by se tady nějaká ochotná duše mi poradit?

Problém je takový že, dělám projekt na baterii a chtěl bych probudit ESP32 budíkem od RTC hodin DS3231 a nebo mě ještě napadlo, že bych poslal signál od rtc hodin do nějakého logického obvodu (tranzistor) a ten by jej zapnul, po dokončení programu bych vyslal signál do tranzistoru na uspaní ( vypnuti proudu), nejsem elektrikář jen domácí kutil. Kdyby někdo řešil nějakou z možností a dal by mi radu buď jak probudit ESP32 přes interrupt posláním signálu od rtc hodin, a nebo jakou součástku bych mohl použít logický obvod.

Předem všem děkuji za odpověď a jakoukoliv radu či pomoc :)

 
Odpovědět
21.4.2020 9:57
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.