C a C++ týden ITnetwork Flashka zdarma
Akce! Pouze tento týden sleva až 80 % na kurzy C++. Lze kombinovat s akcí 50 % bodů navíc na prémiový obsah!
Brno? Vypsali jsme pro vás nové termíny školení Základů programování a OOP v Brně!

Diskuze: 4k v notebooku zkušenosti

Aktivity (1)
Avatar
Zdeněk Srb
Člen
Avatar
Zdeněk Srb:19.1.2018 9:22

Ahoj, delší dobu přemýšlím nad nákupem pracovního notebooku, hodně se mi líbí XPS 15 od Dellu kde jsem narazil na dilema. Koupit model s hd nebo 4k displejem. V recenzích samozřejmě všichni 4k chválí co jsem se ptal známých a přátel tak zase tu existuje problém s dpi ve win 10. Má někdo osobní zkušenosti, které by mohl předat? Notebook je primárně určen na práci tudíž koukání do databáze, programování v php a javě.

 
Odpovědět 19.1.2018 9:22
Avatar
j.c.
Člen
Avatar
j.c.:19.1.2018 10:27

Pracuji na dvou jeden 4K a jeden HD. Na tom 4K byly problémy, ale tak ještě před dvěma roky. Používám NetBeans a Lazarus. Teď už je to v pohodě. Jen občas to chce zkontrolovat výsledek své práce na jiných rozlišeních a doladit.

A... 4K na vývoj je sporný, skoro bych řekl zbytečný, kdybys tedy nechtěl na vlastní oči vidět, jak tvoje aplikace na 4K vypadá ;)

A šel bych do čtyřjádra.

 
Nahoru Odpovědět 19.1.2018 10:27
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.