Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Swiftu. Zároveň využij výhodnou slevovou akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
discount 30 + hiring

Diskuze: notebook s dokovací stanicí

Aktivity
Avatar
Václav Slavík:5.2.2020 17:06

Ahoj,
vybírám notebook s dokovací stanicí (replikátorem portů). Jde mi zejména o to, abych mohl připojit 2 monitory ("jen" fullHd). Tím pádem musím mít podporu displayportu přes usb-c. Základní požadavky mám 16GB RAM, 512GB SSD (m.2 nvme) a 4jádro, ideálně ne úplně nejslabší. Notebook je určen na poměrně nenáročné věci + programování (netbeans + java).
Grafika v podstatě nehraje roli, ačkoliv občas si pro zábavu naprogramuji nějakou 3D hru, takže není vysloveně na překážku ale s integrovanou si bezproblémů vystačím.

Máte nějaké návrhy? Kompletní cenu bych viděl okolo 20 000, možná 25 000.
Zatím mě zaujaly tyto notebooky:
https://www.suntech.cz/…g6-stribrny/
https://xevos.store/…2ssd-f-w10p/
https://xevos.store/…fiwin10-bla/

u toho posledního je ta grafika asi skoro zbytečná, nicméně vychází poměrně levně a hmotnost mi úplně nevadí.

Dokovací stanici jsem zatím vybral tuto https://www.czc.cz/…5087/produkt?…

Budu rád za jakoukoliv radu, předem díky!

 
Odpovědět
5.2.2020 17:06
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.