Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C a C++. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
discount week 80 + hiring
Avatar
alienslayer
Člen
Avatar
alienslayer:17.1.2016 22:06

Zdravím,
potřeboval bych pomoct s výběrem ntb.
Často pracuji v programu AUTOCAD 3D civil, a veškerá práce s daty je nesmírně pomalá (např. nahrávání, či ukládání projektů trvá až 30min.)
Chtěl bych něco rozumného, pokud možno ultrabook, ideální by byl integrovaný SSD disk na OS. Nebráním se ani věcem jako např. Lenovo YOGA, původně jsem měl vybraný Lenovo IdeaPad Yoga 500-14IBD, ale přijde mi, že se dá sehnat i nějaká levnější a možná i lepší alternativa a navíc se bojím o jeho funkčnost. Ntb potřebuji výhradně k práci a osobním potřebám, hry nejsou důležité. Moje maximální investice by byla do 20 000 Kč.
Děkuji za rady a tipy.

 
Odpovědět
17.1.2016 22:06
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.