C# týden ITnetwork Flashka zdarma
Akce! Pouze tento týden sleva až 80 % na kurzy C# .NET. Lze kombinovat s akcí 50 % bodů navíc na prémiový obsah!
Brno? Vypsali jsme pro vás nové termíny školení Základů programování a OOP v Brně!

Diskuze: Ntb sa nechce zapnúť

Aktivity (1)
Avatar
Oli Wonder
Člen
Avatar
Oli Wonder:25.8.2018 9:17

Dobré ráno prajem , obraciam sa na vás s jedným problémom ale začnem od začiatku. Najpr sa mi ntb začal vypínať sám od seba pri bežnej práci. Keď som ho zapol tak ešte normálne išel a takto to pokračovalo. Ale keď sa mi vypol znova tak už ho nemôžem zapnúť vôbec. Po stalčení štart tlačidla len preblikne obrazovka a za 1-2 sekundy sa vypne. Mám Asusx54h.

Ďakujem za každý príspevok

 
Odpovědět 25.8.2018 9:17
Avatar
Petr Langer
Člen
Avatar
Odpovídá na Oli Wonder
Petr Langer:25.8.2018 11:55

Asi se ti spálilo něco na desce. U notebooku moc možností na opravu neni, můžeš zkusit vyndat moduly ram a zkusit to jen s jedním. Nevím jestli je možné zapíct desku podobně jako grafickou kartu v troubě.. Jinak už toho moc nevymyslíš

Akceptované řešení
+20 Zkušeností
+1 bodů
Řešení problému
 
Nahoru Odpovědět 25.8.2018 11:55
Avatar
Michal Zoubek:27.8.2018 7:01

Ahoj, jak píše kolega, příčin může být více, ale jedna z nich je vcelku snadno odstranitelná - zaseklý ventilátor CPU. Pokud se ti notebook dříve vypínal, mohl se ti přehřívat CPU a nyní se ventilátor nemusí točit vůbec (kdysi jsem opravoval úplně zaseklý ventilátor, je až s podivem, co se do něj všechno vejde) a notebook to může zaregistrovat a z důvodu bezpečnosti nespustit systém. Zkus nejdřív profouknout stlačeným vzduchem, nebo kompresorem, a eventuálně ntb otevři :)

Nahoru Odpovědět 27.8.2018 7:01
Java? K snídani...
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.