Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C a C++. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
discount week 80 + hiring

Diskuze: Výběr notebooku

Aktivity
Avatar
Ina
Člen
Avatar
Ina:5.7.2015 18:01

Dobrý den,
poraďte mi prosím s výběrem notebooku, moc se v tom nevyznám a hodně na tom teď záleží. Potřebuji notebook co mi dlouho vydrží, na ceně ani tak nezáleží, ale strop je tak okolo 30-35 tisíc (37 už by mě pak taky nezabilo – není to pevná hranice). Pořebuji maximální výkon a skvělé zobrazení/grafiku. Nesmí se vůbec zadrhávat a na výdrži baterie vůbec nezáleží. Potřebuji aby ale měl mechaniku (hry na dvd a filmy ad.). Vůbec moc se v tom nevyznám, takže třeba jsem našla v různých článcích Acer V15 Nitro. Ten nevím jestli dané parametry dostatečně splňuje a také nemá mechaniku – takže se dá koupit externí (která plně nahradí tu integrovanou)? Nebo Acer V17 Nitro ten má zase ale jen 8GB op. paměti – ta se dá koupit taky externí :D? Nebo je to hloupost..? Nebo co třeba nějaký Mac? Jejich technické specifikace moje požadavky ve většině nesplňují (ale nějaký model třeba ano-já nevím) ale jestli je to s nimi jako s iPhony tak jsou i bez závratných parametrů schopné zvládnout vše plynule, ne? A dá se prostě sehnat něco vážně rychlého s pěknou grafikou/zobrazením a bez dokupování čehokoliv?
Moc děkuju za Vaše rady

 
Odpovědět
5.7.2015 18:01
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.