Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se JavaScriptu. Zároveň využij akce až 30 % zdarma při nákupu kreditů. Více informací:
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Diskuze: Zakoupeni notebooku od sedmnactileteho?

Aktivity
Avatar
Jiří Modrák:18.9.2016 8:35

Ahoj,

na bazoši jsem si nasel notebook za cca 10 000 ve velmi dobrém stavu atd. Kupující se vyjadruje velmi seriozne a je ochoten podepsat kupni smlouvu, kterou jsme spolu uz pres email predvyplnili. Problem je v tom, ze pri vyplnovani jsem podle rodneho cisla zjistil, ze prodejci je "teprve" 17 let.

Chci se zeptat, jestli 17 lety clovek muze podepsat kupni smlouvu a vubec celkove tento notebook prodat? Aby se napr. nestalo, ze mi jeho otec za 14 dni zazvoni u dveri, ze jeho syn mu prodal notebook. Abych byl nejak pravne chranen.

Predem vsem dekuji za odpovedi a nazory.

 
Odpovědět
18.9.2016 8:35
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.