Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Pythonu. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu kreditů. Více informací:
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Diskuze: Arduino a kamerka OV7670 bez FIFO

Aktivity
Avatar
Hello World
Člen
Avatar
Hello World:9.4.2016 20:50

Koupil jsem si modul OV7670 a pak jsem zjistil, že pro to aby mohl fungovat si musíte koupit verzi, která má zabudovanou FIFO paměť. Jenže u všech prodejců vám samozřejmě nastrčí tu verzi, která je nepoužitelná, protože je levnější, a to každého přitáhne. Takže nevíte jestli na celém širém internetu není návod na to jak použít OV7670 bez FIFO? Tohle: https://github.com/…-arduino-uno a https://github.com/…FrameGrabber je naprosto k ničemu, protože kód je nepřehledný a navíc to v podstatě jenom čte a nikam nezapisuje(a pochybuji že to někdo někdy použil). Jestli s tím máte někdo zkušenosti, tak by bylo milé, kdyby jste se o ně podělili. Díky
FIFO verze: http://www.elecrow.com/…01478963.jpg
Ne-FIFO verze: http://rarecomponents.com/…-500x500.JPG

Odpovědět
9.4.2016 20:50
Jo! Zkompilovalo se to!
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.