Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C a C++. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
c++ week

Diskuze: Unable to enter programming mode.

Aktivity
Avatar
emedla
Člen
Avatar
emedla:16.5.2015 9:52

Zdarec,
mám tenhle problém. Celou dobu mi ISP mkii při propojování s ATmega32 v pohodě fungoval. Ale jednou jsem myslím zapomněl přivést přes drátek na VCC 5 V a pokusil se zinicializovat ISP a od tý doby se to nechce zinicializovat. Kontrolova jsem všechno, frekvenci, jestli tomu nebrání jednotlivé komponenty atd. Mám na ATmega32 zapojený LCD, 2 tlačítka, 2 čidla - jedno dallas a jedno na A/D převodník a nějaký ledky. Dělám regulátor do skleníku. No ale mkII mi oranžově bliká a já nevím kde je problém.
Už se mi to jednou stalo, ale nějak to ani nevím jak přešlo. Příjde mi, že si dělá co chce. Jednou mi napíše varovnou hlášku tuto:

Failed to enter programming mode. Error received from tool:
Target connector seems to be reversed

A jindy zase napíše něco o adresách 0xc0 a 0x00, přesně si nevzpomínám, teď mi to tuto hlášku nedává, ale bylo to něco vy smyslu, že hledal adresu 0x00 a našel 0xc0. Prosím poraďte, je to strašný psycho, když člověk na tímto stráví několik hodin a na prd.

Eda

 
Odpovědět
16.5.2015 9:52
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.