Diskuze: Internet často vypadává

Hardware PC Sítě a připojení k internetu Internet často vypadává

Aktivity (1)
Avatar
Kertalf8
Člen
Avatar
Kertalf8:26.11.2016 14:24

Zdravím,
dlouhodobě se doma potýkám s problémem s internetem. Příklad: při hraní her je ping stabilní (20ms), ale v nepravidelných intervalech se připojení k internetu přeruší (ale hned naskočí), je to slyšet např. i na Skype a při pingování na různé servery se občas objeví timeout.
Přívodní kabel internetu jde rozvodnice, kde je zapojen do routeru, z routeru je veden do místností a do switche (také v rozvodnici), ze kterého jde do dalších místností. V jedné místnosti je další switch, do kterého je zapojen síťový disk a zesilovač, dále samostatně Wi-Fi router. V druhé místnosti je také zapojen Wi-Fi router. Problém se vyskytuje i při připojení kabelem a i při připojení přes Wi-Fi. Zkoušel jsem odpojit Wi-Fi routery, ale nic se nezměnilo. Router byl vyměněn před týdnem.

 
Odpovědět 26.11.2016 14:24
Avatar
Adam Ježek
Tým ITnetwork
Avatar
Adam Ježek:27.11.2016 1:26

Zkusil bych píchnout počítač co nejvejš to jde, aby mezi ním a kabelem od ISP toho bylo co nejmíň, nejlíp nic(tady může nastat situace, že bude třeba ručně nastavit IP a DNS). Pokud se problémy projeví, není problém na tvé straně a můžeš dělat nespokojeného zákazníka.
V opačném případě bych zkoušel přidávat prvky jeden po druhém, abych zjistil, který způsobí problém.

Nahoru Odpovědět  +3 27.11.2016 1:26
Počkej chvíli, poradím se s křišťálovou koulí.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.