Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Swiftu. Zároveň využij výhodnou slevovou akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
discount 30 + hiring
Avatar
Døminik
Člen
Avatar
Døminik:23.1.2020 18:05

Ahoj,
Tento týden se mi stala blbá věc, zapomněl jsem svůj mobil v restauraci. Sice mám ještě druhý, dražší ale i tak je to ztráta. Když jsem přišel na to místo v rychlém občerstení už tam bohužel nebyl.

V mobilu jsem měl pouze simkartu s daty. Pokud si někdo můj mobil odnesl a vložil do něj i svoji sim kartu a tu mou třeba vyhodil(je tam místo pro 2), chtěl bych se zeptat jestli bude možné nějak lokalizovat moje mobilní zařízení nebo cizí simku (vím že tu asi ne ale jen měl napadlo jestli tu datovou třeba ta jeho nějak nezaznamenala, pokud byly v mobilu obě zaráz)?
Díky

 
Odpovědět
23.1.2020 18:05
Avatar
Jenkings
Tvůrce
Avatar
Odpovídá na Døminik
Jenkings:24.1.2020 6:37

podle IMEI by to mělo teoreticky být dohledatelné i po výměně SIM.

PS-> nechal jsi ho v restauraci, ale hledal jsi ho v rychlém občerstvení, nebude chyba v tom ? :D

Nahoru Odpovědět
24.1.2020 6:37
Největší časovou náročnost má výpočet časové náročnosti..
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Odpovídá na Døminik
Michal Štěpánek:24.1.2020 8:51

Pokud tam máš google účet a ten "nálezce" ho nevymazal, mohlo by to fungovat i s jinou SIM kartou, ale jistě to nevím...

Nahoru Odpovědět
24.1.2020 8:51
Nikdy neříkej nahlas, že to nejde. Vždycky se totiž najde blbec, který to neví a udělá to...
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.