Black friday Black friday
Aprílový black friday tě nenechá v klidu! Až 80 % prémiového obsahu zdarma. Více informací
Pouze tento týden slevy až 80 % na programování v Javě

Diskuze: Nějaká tajemná černá krabička které se moc nechce pracovat a nemohu nikde sehnat novou

Hardware PC Sítě a připojení k internetu Nějaká tajemná černá krabička které se moc nechce pracovat a nemohu nikde sehnat novou American English version English version

Aktivity (1)
Avatar
Matěj Strnad:24.6.2018 15:59

Na obrázku mám dvojíci která nám zajišťuje internet jenže té černé věci se nechce moc pracovat a proto chceme koupit novou ale nevíme co to je. Existuje něco okolo 1000 Kč?

Odpovědět 24.6.2018 15:59
Škoda že Google nikdo nenaučil slovo "soukromí"...
Avatar
Martin Dráb
Redaktor
Avatar
Odpovídá na Matěj Strnad
Martin Dráb:24.6.2018 16:26

Pokud je ta černá věc s tou bílou spojena ethernetovým kabelem a s internetem ji spojuje další internetový kabel, tak to bude zřejmě klasický router. Pak půjde nahradit, větší problém může být natavení IP adresy, masky a výchozí brány, pokud jej má ISP nastaven staticky (tyto údaje byste ale mohli mít ve smlouvě).

Pokud vám ta černá krabička (nebo obě) nepatří (tzn. dali vám je při zřizování připojení), tak zavoljete na podporu ISP. Třeba dají nové :-).

Akceptované řešení
+20 Zkušeností
+1 bodů
Řešení problému
Nahoru Odpovědět  +4 24.6.2018 16:26
2 + 2 = 5 for extremely large values of 2
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.