dodání ihned! nové
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se PHP. Zároveň využij akce až 30 % zdarma při nákupu e-learningu. Více informací.
Hledáme programátora do rostoucího týmu ITnetwork.cz, 100% home office, 100% flexibilní pracovní doba. Více informací
discount week 30

Diskuze: Nový iphone - pomalá wifi -

Aktivity
Avatar
Kamil Vavřička:21.9.2016 22:46

Zdravím, potřebuju poradit. Koupil jsem si nový iphone. Ale doma mi běží strašně pomalu wifi (pouze na mém telefonu). A všude jinde (ve městě, ve škole) mi wifi běží strasně rychle. Taky mi na telefonu ta wifi chvíli jde a najednou úplně přestane internet jít, ale wifi signál plný. Takže dospívám k názoru, že chyba bude v mém routru. Poradí mi někdo prosím, co mám nastavené v routru špatně?

 
Odpovědět
21.9.2016 22:46
Avatar
Odpovídá na Kamil Vavřička
Michal Štěpánek:22.9.2016 9:00

Jooo, už to vidím, ten třetí čudlík zleva ve druhé řadě má být dolů a ne nahoru... Teď vážně. Netušíme, jaký máš router, ani jak ho máš nastavený. Myslíš, že ti někdo z tvých informací dokáže říct, co máš špatně? Zkusil jsi třeba na tu tvou wifinu připojit jiné zařízení? Běží taky "pomalu"?

Nahoru Odpovědět
22.9.2016 9:00
Nikdy neříkej nahlas, že to nejde. Vždycky se totiž najde blbec, který to neví a udělá to...
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Honza
Člen
Avatar
Odpovídá na Kamil Vavřička
Honza:22.9.2016 9:26

Ahoj, na starších "non Apple" routerech jsem občas míval s iPhonem podobný problém. iPhone tam běžel pomalu nebo vůbec, ale ostatní zařízení něměla problém. Popř. fungoval web ale nešlo se připojit k Apple službám tybu iCloud nebo iTunes. Problém téměř vždy vyřešila změna adresy DNS serveru (nastavil jsem google DNS servery místo těch, co mi dal můj poskytovatel internetu). Důvod proč se to s iPhonem nerozumělo bohužel neznám a docela by mě to i zajímalo.
Adresy DNS Google jsou např. tady: https://developers.google.com/…/public-dns/

Editováno 22.9.2016 9:29
Akceptované řešení
+20 Zkušeností
+1 bodů
Řešení problému
Nahoru Odpovědět
22.9.2016 9:26
Snadnou cestou se daleko nedostanete, je tam velká tlačenice...
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.