Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Swiftu. Zároveň využij výhodnou slevovou akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
swift week + discount 30

Diskuze: Ubiquiti - logy konektivity

Aktivity
Avatar
Jan Štrobl
Člen
Avatar
Jan Štrobl:19.8.2019 20:31

Zdravím,

mám dotaz do placu ohled Ubiquiti Edge Routeru https://www.czc.cz/…8713/produkt

Teprve mi dorazí a budu si s tím hrát. Vím že se dá sledovat a upravovat traffic na wifi a lance ale zajímalo by mě, zda je možné nějakým způsobem sledovat konektivitu a výpadky i v případě, že zrovna není odběr.

Jde mi o to, abych si pak mohl prohlédnou logy, kdy měl poskytovatel výpadek nebo nějaké problémy i v případě že nejsem doma. Mám zaručených nějakých 100Mbit a plánuji navýšit na 300 a právě kvůli té garanci připojení bych si to chtěl logovat. Je možné to nastavit přímo na routeru? Je mi jasný že bude nějaká aplikace, která to bude sledovat třeba z počítače, ale úplně nepotřebuji aby mi běžel PC 24/7. Předem díky za reakce, pokud někdo máte zkušenosti.

 
Odpovědět
19.8.2019 20:31
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.