Letní akce! Lákají tě IT školení C#, Javy a PHP v Brně? Přihlas se a napiš nám do zpráv kód "BRNO 500" pro slevu 500 Kč na libovolný brněnský kurz. Lze kombinovat se slevami uvedenými u školení i použít pro více kurzů. Akce končí 28.7.
Avatar
Štěpán Hlavatý:12.8.2017 10:02

Ahoj,

z ničeho nic mi na notebooku přestala fungovat bezdrátová síťová karta. Nenabídne mi žádné sítě k připojení a Windows hlasí, že WiFi je vypnuté.

Síťová karta: Intel Dual Band Wireless AC 3165
Windows 10, ntb Dell

Samozřejmě jsem zkoušel update i přeinstalování ovladačů. Taky jsem koukal do BIOSu, jestli není karta vypnutá tam. Po prvním pokusu (nastavení BIOSu na default) mi wifi naskočilo. Po opětovném vypnutí a zapnutí PC už ale opět nefunguje.

Máte někdo tušení jak jinak na to ještě jít? Bojím se, aby to nebylo hardwarové. A to mi už před měsícem měnili na 3 měsíce starém notebooku základní desku kvůli nefunkčnímu HDMI portu.

Předem díky!

Odpovědět 12.8.2017 10:02
Se silnou vizí dokážeš neuvěřitelné věci.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.