Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Pythonu. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu kreditů. Více informací:
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
DHPICO
Tvůrce
Avatar
DHPICO:4.8.2014 16:18

Zdravím, jako většina lidí mám doma wifinu, kterou používám již delší dobu a mám na ní připojeny notebooky, mobily a tablety, které doma máme. Dnes však nastal problém kdy jsem se chtěl ráno připojit se svým android mobilem k wifi. Připojování prošlo ověřením hesla a zaseklo se u načítání IP adresy. řekl jsem si, že to v mobilu možná něco blokuje tak jsem obnovil tovární nastavení a přesto se to vždy u tohoto bodu zastaví. Dodám, že všechny notebooky se v pořádku připojí, IOS tablet taky, ale ani jeden z android mobilů a ani android tablet nejde a zastaví se u tohoto bodu. nijak jsem se nastavení wifi předchozí den nedotkl a dnes jsem pouze vyzkoušel všechny možností zabezpečení včetně wifi bez hesla a nic. Netušíte někdo kde se mohl stát problém ?

Odpovědět
4.8.2014 16:18
Požehnáni budíš oráj
Avatar
Michal Štěpánek:5.8.2014 7:01

Zkoušel jsi "vystoupit a nastoupit"? Někdy se prostě modem zblázní a je třeba ho restartovat...
Měl jsem podobný problém a po restartu modemu to bylo OK...

Nahoru Odpovědět
5.8.2014 7:01
Nikdy neříkej nahlas, že to nejde. Vždycky se totiž najde blbec, který to neví a udělá to...
Avatar
DHPICO
Tvůrce
Avatar
DHPICO:5.8.2014 13:25

zkoušel a bohužel i to bylo bez úspěchu

Editováno 5.8.2014 13:26
Nahoru Odpovědět
5.8.2014 13:25
Požehnáni budíš oráj
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.