Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Java. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu e-learningu. Více informací:

Diskuze: Poznáte toho sledovací zařízení?

Aktivity
Avatar
Ája Bublová:2.8.2022 16:31

Ahoj. Možná mě odmítnete s tím, že jsem na špatném fóru, ale nevím, kam se obrátit. Věc na obrázku jsem našla přilepenou zespod na koberečku v autě. Má otázka zní - co to je a může to být funkční? Jde o kameru, GPS lokátor nebo mikrofon? Vím, že jsem sledovaná partnerem (Ale to tu neřešíme.) , našla jsem už kamerky a mikrofony několikrát u bytu i v autě. Naposled kamera v palubovce za mřížkou větráku. Ale vždy to bylo vcelku, takže jsem poznala o co jde a navíc napojené na auto či powerbanku. A často s Wi-Fi vysílačem nedaleko. Ale tohle vypadá jako část z čehosi, která tam samozřejmě mohla zapadnout náhodou, ale ….
Co myslíte? Co to je a funguje to?

 
Odpovědět
2.8.2022 16:31
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.