Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
discount week 80 + hiring
Avatar
kxmx
Redaktor
Avatar
kxmx:30.7.2015 7:57

Ahoj prodám dvě knihy

Mistrovství v C++ 4. aktualizované vydání
http://knihy.cpress.cz/…-vydani.html

Grafická uživatelská rozhraní v Qt a C++
http://knihy.cpress.cz/…-qt-a-c.html

ukázalo se, že c++ na nic nepotřebuji, tak je škoda aby se na ně doma prášilo, byť mistrovství je vskutku pěkná kniha na pohled.

cena v knihkupectví 1266,- nechal bych je za 800,- knihy jsou v pořádku bez závad

 
Odpovědět
30.7.2015 7:57
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Pavel Glosl
Člen
Avatar
Odpovídá na kxmx
Pavel Glosl:18.3.2018 23:33

Dobrý den pane "kxmx", rád bych se zeptal, zda ještě stále platí Vaše nabídka prodeje obou uvedených knih - zejména té "Grafická uživatelská rozhraní v Qt a C++" od pana Chroboczka a zda je prodáváte pouze spolu, nebo i každou zvlášť. 'Zoufale' totiž sháním onu českou knihu o QT, ale 4. vydání Mistrovství v C++ (už) mám taky. Předem díky za odpověd, Pavel Glosl (gloslyk<kyse­lá_ryba>seznam­.cz).

Nahoru Odpovědět
18.3.2018 23:33
V jednoduchosti je síla.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.