Geek tričko zdarma Geek tričko zdarma
Hledáme grafika na pohodovou brigádu v Blenderu nebo programátora na hry v PyGame. Máš zájem? Napiš nám na redakce [zavináč] itnetwork.cz!
Tričko zdarma! Stačí před dobitím bodů použít kód TRIKO15. Více informací zde
Avatar
Anna Ove Bahulíková:10. září 20:49

Ahoj, zrovna jsem v lekci Stylování tabulek a galerie fotek v HTML a CSS narazila na nejspíš zastaralý návod na zprovoznění Lightboxu. Bohužel takto mi to nefunguje. Co je ale horší, že mi nefunguje ani dle nového návodu.

Zkusil jsem: Zkoušela jsem nový i starý způsob a pak i nějaké kombinace, co jsem našla v komentářích od lekcí.

Chci docílit: Snažím se vytvořit fotogalerii ze tří obrázků, aby se tam zobrazoval křížek a šipky pro navigaci a šlo v tom posunovat.

 
Odpovědět 10. září 20:49
Avatar
Jaroslav Smrž
Redaktor
Avatar
Odpovídá na Anna Ove Bahulíková
Jaroslav Smrž:11. září 7:54

Ahoj, lightbox nalezneš na https://ashleydw.github.io/lightbox/ . Pokud se jedná jen o 3 fotky, stačilo by použít Bootstrap modal https://getbootstrap.com/…nents/modal/

Nahoru Odpovědět 11. září 7:54
I have no idea what it is doing but I´m scared to delete it... xD
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Odpovídá na Jaroslav Smrž
Anna Ove Bahulíková:13. září 11:37

Ahoj, už jsem si poradila, nakonec jsem to měla správně podle lekce a návodu na stránce uvedené tam, jen jsem to neviděla v Chrome, ostatní prohlížeče v pohodě. Teď už to funguje všude. Každopádně moc moc děkuji za radu :-)

 
Nahoru Odpovědět 13. září 11:37
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.