IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
Lava
Člen
Avatar
Lava:28.11.2018 18:18

Nazdar, mám problém na tejto stránke: http://dev.bajan.sk/…rveny-kutik/
V Mrkvosoft Edge sa zobrazuje tá slideshow akoby position:absolute, alebo position:Fixed, proste obsah stránky posunie úplne na začiatok a jeho značnú časť prekryje tá slideshow, ktorá má pravdepodobne teda asi väčší z-index ako text. Snažil som sa dve hodiny nájsť nejaký zádrheľ, ale netuším, čím to môže byť. Vo všetkých ostatných slušných browseroch to funguje OK.

Zkusil jsem: -

Chci docílit: -

Odpovědět
28.11.2018 18:18
Aspartám, sacharín, to je môj vitamín
Avatar
Lava
Člen
Avatar
Lava:28.11.2018 20:48

Problém som vyriešil... danú stránku som nerobil ja, ale grafik, tak to už chodí, že grafici sa hrajú na koderov... a samozrejme neaktualizoval pluginy vo wordpresse, dôsledkom čoho bolo, že sa naťahovala dajaka predpotopná verzia bootstrapu z roku 2014 a edge to nezvladal.

Akceptované řešení
+5 Zkušeností
Řešení problému
Nahoru Odpovědět
28.11.2018 20:48
Aspartám, sacharín, to je môj vitamín
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.