IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
Miroslav Hruška:13.11.2015 9:22

Dobrý den, už jsem se konečně propracoval k tomu, že jsem spustil novou stránku, respektive starou stránku předělal do nového kabátku. Rád bych také přidal mikrodata. Něco jde, ale horší je to přímo u úvodní stránky www.powderdosing.info/index.php a http://www.powderdosing.info/features, se kterou se už chvíli morduji. Když použiji přímo editor "Structured Data Markup Helper", tak se zdá, že veškerý kód je v pořádku. Ale jakmile to ověřuji přes "Structured Data Testing Tool", tak obrázek, který označím v tom nástroji, prostě ne a ne se zobrazit ve výsledcích vpravo...

Nechápu to - "kravne" jim to? Přitom používám prakticky stejný kód jako v případě stránky www.lambda-instruments.com/?…, u které to funguje...

Odpovědět
13.11.2015 9:22
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.