IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
Empty
Člen
Avatar
Empty:11.5.2013 21:38

Ahoj když smažu všechny ty PHP kódy ve Wordpressu - PHP fuction, PHP header,atd.. tak mi tam nezbude nic...A pak bych mohl psat čistě jen v HTML v tom kde píšu ty příspěvky...a tam bych si mohl vložit i ten svuj design webu pomocí html kódu?? Je to tak?? Nebo jak? Děkuji za předem za odpověď a rady!! :)

Editováno 11.5.2013 21:40
 
Odpovědět
11.5.2013 21:38
Avatar
Odpovídá na Empty
Neaktivní uživatel:11.5.2013 22:01

Ne, podle mě vůbec nevíš jak to funguje. Když smažeš tyto metody, tak přijdeš o veškerý obsah, hlavičku a všechno další, co by tam normálně mělo být. Pokud chceš psát čistě html, tak nepotřebuješ WordPress. Pokud chceš naopak WP používat, ale cheš napsat svojí šablonu, tak se většinou vychází z nějaké hotové a ta se upravuje, poté jí vložíš do složky pro šablony a v administraci ji vybereš. Ty bys měl dělat ze začátku klasické statické weby, to znamená jenom HTML a CSS a na těch se to naučit, nemyslím si že jsi na té úrovni, kdy by ses do něčeho takového mohl pouštět ;)

Nahoru Odpovědět
11.5.2013 22:01
Neaktivní uživatelský účet
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.