Válí se ti projekty v šuplíku? Dostaň je mezi lidi a získej cool tričko a body na profi IT kurzy v soutěži ITnetwork summer 2017!
Přidej si svou IT školu do profilu a najdi spolužáky zde na síti :)

Diskuze: Endora -> Wordpress

HTML a CSS HTML a CSS Endora -> Wordpress American English version English version

Aktivity (1)
Avatar
Empty
Člen
Avatar
Empty:11.5.2013 21:38

Ahoj když smažu všechny ty PHP kódy ve Wordpressu - PHP fuction, PHP header,atd.. tak mi tam nezbude nic...A pak bych mohl psat čistě jen v HTML v tom kde píšu ty příspěvky...a tam bych si mohl vložit i ten svuj design webu pomocí html kódu?? Je to tak?? Nebo jak? Děkuji za předem za odpověď a rady!! :)

Editováno 11.5.2013 21:40
 
Odpovědět 11.5.2013 21:38
Avatar
Jiří Gracík
Redaktor
Avatar
Odpovídá na Empty
Jiří Gracík:11.5.2013 22:01

Ne, podle mě vůbec nevíš jak to funguje. Když smažeš tyto metody, tak přijdeš o veškerý obsah, hlavičku a všechno další, co by tam normálně mělo být. Pokud chceš psát čistě html, tak nepotřebuješ WordPress. Pokud chceš naopak WP používat, ale cheš napsat svojí šablonu, tak se většinou vychází z nějaké hotové a ta se upravuje, poté jí vložíš do složky pro šablony a v administraci ji vybereš. Ty bys měl dělat ze začátku klasické statické weby, to znamená jenom HTML a CSS a na těch se to naučit, nemyslím si že jsi na té úrovni, kdy by ses do něčeho takového mohl pouštět ;)

Nahoru Odpovědět 11.5.2013 22:01
Creating websites is awesome till you see the result in another browser ...
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.