Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Swiftu. Zároveň využij výhodnou slevovou akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
discount 30 + hiring
Avatar
Peter Mlich
Člen
Avatar
Peter Mlich:14.5.2021 16:03

Mate nekdo zkusenost s tim, jak se sdileji fb prispevky na webu?
Mam webove stranky, system, kam dostanu max iframe, mozna script, eventuelne muzu udelat externi stranku v php a nasdilet i pres iframe.

Potrebuji dostat ne stranky nejak podobne prispevky, jako maji na strankach
http://knihovnik.fpf.slu.cz/ --- https://www.facebook.com/…skyknihovnik

Dival jsem se do kodu a zda se to jako nejaky html/js wordpressovy plugin. Z toho moc nadseny nejsem, protoze to bude mit nulovou bezpecnosti a admin by mi to mohl v takovem pripade i smazat, pokud se mu to moooc nebude libit :)

Je mozne, ze FB umi sdilet prispevky. Ale zatim jsem to nenasel. Mozna, ze ta menycka na fb vidi jen majitel te fb stranky.
Podarilo se mi najit, kliknout u prispevku, sdilet. ale to sdili jen jeden. html kod je pekny iframe. Ja bych potrebovat treba prvni 3 a aby se to nemuselo klikat.

Jako, alternativa je, ze si stahnu fb stranku pres php file_get_contents do souboru a tam si to pres php vyparsuji a nasdilim na nas web pres iframe. Ale to je takovy ne moc elegantni zpusob. Radeji bych sel FB oficialni cestou, jestli neco takoveho maji.

Zkusil jsem: .

Chci docílit: .

 
Odpovědět
14.5.2021 16:03
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Peter Mlich
Člen
Avatar
Peter Mlich:14.5.2021 16:42

https://developers.facebook.com/…/page-plugin

Uz jsem to nasel. Fb umi to vygenerovat JS kod nebo IFRAME,
(myslel jsem si, ze to fb ma, jen jsem nevedel, kde to hledat)

<div id="fb-root"></div>
<script async defer crossorigin="anonymous" src="https://connect.facebook.net/cs_CZ/sdk.js#xfbml=1&version=v10.0" nonce="IuQinDPr"></script>

<div class="fb-page" data-href="https://www.facebook.com/profile.php?id=100054382156460" data-tabs="timeline" data-width="" data-height="" data-small-header="true" data-adapt-container-width="true" data-hide-cover="true" data-show-facepile="true"><blockquote cite="https://www.facebook.com/profile.php?id=100054382156460" class="fb-xfbml-parse-ignore"><a href="https://www.facebook.com/profile.php?id=100054382156460">Ústav bohemistiky a knihovnictví Slezské univerzity v Opavě</a></blockquote></div>
Editováno 14.5.2021 16:43
Akceptované řešení
+5 Zkušeností
Řešení problému
 
Nahoru Odpovědět
14.5.2021 16:42
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.