IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
Neaktivní uživatel:28.7.2013 16:25

Znovu zdravím,

už jsem tu projekt představoval. Jedná se o jednoduchý projekt s návody. Uživatel se registruje, může přidat návod (sám si vybere jestli za kredity nebo zdarma). Další uživatel si pak může návod shlédnout. Kredity by se kupovali přes SMS a nebyli by vratné.

Jedná se o projekt pro zábavu, takže hledáme lidi, co se nudí a chtějí vytvořit nějaký projekt. V týmu jsme zatím dva (programátor, návrhář). Potřebujeme ještě kodéra/grafika, který by navrhl vzhled a nakódoval ho. Hledáme jen pohodové lidi, kteří to dělají pro zábavu. :)

Máte-li zájem, kontaktujte mě na adrese akki.seat@gmail.com.

Odpovědět
28.7.2013 16:25
Neaktivní uživatelský účet
Avatar
Neaktivní uživatel:28.7.2013 16:38
  • Edit: A nebo samozřejmě i tu. :)
Nahoru Odpovědět
28.7.2013 16:38
Neaktivní uživatelský účet
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.