Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
discount 30 + hiring

Diskuze: Opera - revize prvků/zdrojový kod stránky

Aktivity
Avatar
Jan Ružman
Člen
Avatar
Jan Ružman:22.2.2021 2:51

Ahoj, nevím do kterého vlákna to napsat... chtěl bych se zeptat, jeslti nevíte, kde mohu v opeře uložit editaci stránek, kterou si udělám pomocí "revize prvků" (pro vývojáře) pravým klikem myši se spouští, mám na mysli, když si udělám různé úpravy (velikosti,ma­zání,přemístě­ní, změna barvy pozadí..) textů,obrázku apod na nějakém webu(viz přiložený screen), jakmile operu zavřu, tak se všechny úpravy vymažou, jde to někde nějak uložit, popřípadě nevíte, o nějakém rozšíření pro operu/mozillu.., které by to dokázalo ..laicky řečeno, je možné aby se mi nějaký web zobrazoval vždy jinak než v originálu, tak jak si ho upravím ? Díky za odpovědi.

Editováno 22.2.2021 2:53
 
Odpovědět
22.2.2021 2:51
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Peter Mlich
Člen
Avatar
Peter Mlich:22.2.2021 10:34

google = opera csss inspector save changes
https://www.youtube.com/watch?…
Mozna tady. Ff ma na to treba spesl tlacitko. Operu nepovazuji za webovy prohlizec pouzitelny pro nejake stranky. Spis mozna neco jako nouzovku. Ale nediv se, kdyz neco nebude fungovat jako v jinych prohlizecich.

 
Nahoru Odpovědět
22.2.2021 10:34
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.