Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Pythonu. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu kreditů. Více informací:
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
David Vrábek:17.5.2016 22:11

Ahoj.Jelikož jsem se nově začal učit dělat weby a velice mě to chytlo, zajímala by mě jedna věc.Jak to vlastně chodí ve firmách zaměřující se primárně na tvorbu web. stránek.Jak vzniká takový profesionální web od úplných základů? Vím že je to divná otázka, ale jelikož jsem v tomto docela začátečník tak mě to moc zajímá.
Díky za odpovědi

 
Odpovědět
17.5.2016 22:11
Avatar
Odpovídá na David Vrábek
Neaktivní uživatel:17.5.2016 22:22

Domluví se, co je potřeba, navrhne se funkčnost a struktura, sepíše smlouva. Vytvoří se wireframy a grafika. Grafika se nakóduje. Frontend se napojí na už dříve hotový nebo úplně nový backend (pokud je to potřeba) a doladí se detaily. Pak se práce s velkou dávkou štěstí odevzdá, případně se přehazuje mezi klientem a firmou, dokud to není fajn.

Akceptované řešení
+20 Zkušeností
+2,50 Kč
Řešení problému
Nahoru Odpovědět
17.5.2016 22:22
Neaktivní uživatelský účet
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.