Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Swiftu. Zároveň využij výhodnou slevovou akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
discount 30 + hiring
Avatar
Marian Vičík:9.6.2020 15:03

Ahoj! Chci se zeptat všech uživatelů na tomhle fóru. Trápím se s otázkou uploadování fotek z kamery na web. Dělam ve wordpressu poprvé a defakto je to můj první web. V sekci PHP jsem založil stejné vlákno a těžce jsem pohořel jelikož nemám zkušenost s php a chtěl bych najít jiné řešení než přes plugin/script. Takže otázka zní, setkal se někdo s touhle tématikou a popřípadě jak to vyřešil? Cestou FTP mi to nešlo jelikož nastavení kamery je velice osekané a doporučený plugin tahá obrázky z cesty wp-content/upload­s/webcam a tady se bohužel s kamerou nedostanu... (zde moje pohoření u PHP a možnost změnit cestu pluginu do jiné složky) Pomáhal mi i zde pan Mlich ale bohužel jsem ho nechtěl moc provokovat s tím že "mě to nefunguje" :D Zkouším tedy najít alternativní cestu budu rád za každou radu. (veřejná IP mi zatrhl síťař)

 
Odpovědět
9.6.2020 15:03
Avatar
Peter Mlich
Člen
Avatar
Peter Mlich:10.6.2020 8:35

Jsi napsal malo informaci tam i zde. Jakym zpusobem tva kamera pracuje, priklad slozky, kam nahrava, celou cestu, pripadne screen z nastaveni nebo txt soubor, nebo jak... A nemuzes si najit nejakeho sikovneho souseda, ktery by to umel lepe popsat za tebe?
Vis, jako, kamer je asi 100 typu. A kazda ma vlastni navody od vyrobce. Ty ocekavas nejakou univerzalni radu.

Editováno 10.6.2020 8:36
 
Nahoru Odpovědět
10.6.2020 8:35
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Marian Vičík:10.6.2020 8:49

Ahoj, příjde mi že si snad jediný aktivní na tomhle foru. Mám za to, že jsem to popsal v minulém příspěvku. Kamera hikvision, umí zadat jen root + podsložku (takže www/webcam třeba), plugin je nastaven aby tahal ze složky root/wp-content/upload­s/webcam. :) Přepsání cesty dle tvé rady mi nefungovalo protože základ php nemám a defakto jsem k tomu přišel jako slepý k houslím a je na mě to dokončit. Dokonce jsem i vyplodil cestu na ftp s přístupem a heslem a také bez výsledku. Podle mě je ten plugin moc složitý a nejde tam jednoduše přepsat cestu a hotové. Sám autor říkal, že neví. Proto tedy hledám alternativní cestu a potřebuji něco , co třeba už někdo zkoušel a funguje mu to.

 
Nahoru Odpovědět
10.6.2020 8:49
Avatar
Odpovídá na Marian Vičík
Neaktivní uživatel:10.6.2020 9:29

Nešlo by to udělat přes link?
V Linuxu takto

ln -s zdroj cíl
Nahoru Odpovědět
10.6.2020 9:29
Neaktivní uživatelský účet
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 4 zpráv z 4.