Válí se ti projekty v šuplíku? Dostaň je mezi lidi a získej cool tričko a body na profi IT kurzy v soutěži ITnetwork summer 2017!
Přidej si svou IT školu do profilu a najdi spolužáky zde na síti :)
Avatar
Milan
Člen
Avatar
Milan:19.5.2016 10:20

Čau web mástři :) Chci rozdělit klienty na mém webu na dvě skupiny (na ty co si zaplatili VIP účet a na ty co ne). A nemám ponětí, jak bych mohl jednotlivým návštěvníků dávat různá práva. Určitě to někdo z vás někdy řešil. No a pak je tu druhá věc a to je nahrávání videa na můj web pro VIP clienty, jak to realizovat? Případně ... je dobré použít redakční systém (wordpress) a nastvit tam pluginy, nebo by jste to dělali celé ručně? Díky za odpověď :)

 
Odpovědět 19.5.2016 10:20
Avatar
Odpovídá na Milan
Michal Štěpánek:19.5.2016 10:28

V první řadě bys mohl napsat, v čem (ASP.NET, PHP) máš ty stránky dělané. Podle mě bez nějaké "databáze" to nepůjde... Měl bys mít tabulku uživatelů, tabulku rolí (práv), tabulku přiřazení uživatelů do rolí a pak můžeš uživatele škatulkovat...

Nahoru Odpovědět 19.5.2016 10:28
Nikdy neříkej nahlas, že to nejde. Vždycky se totiž najde blbec, který to neví a udělá to...
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.