Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C a C++. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
discount week 80 + hiring
Avatar
Milan
Člen
Avatar
Milan:19.5.2016 10:20

Čau web mástři :) Chci rozdělit klienty na mém webu na dvě skupiny (na ty co si zaplatili VIP účet a na ty co ne). A nemám ponětí, jak bych mohl jednotlivým návštěvníků dávat různá práva. Určitě to někdo z vás někdy řešil. No a pak je tu druhá věc a to je nahrávání videa na můj web pro VIP clienty, jak to realizovat? Případně ... je dobré použít redakční systém (wordpress) a nastvit tam pluginy, nebo by jste to dělali celé ručně? Díky za odpověď :)

 
Odpovědět
19.5.2016 10:20
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Odpovídá na Milan
Michal Štěpánek:19.5.2016 10:28

V první řadě bys mohl napsat, v čem (ASP.NET, PHP) máš ty stránky dělané. Podle mě bez nějaké "databáze" to nepůjde... Měl bys mít tabulku uživatelů, tabulku rolí (práv), tabulku přiřazení uživatelů do rolí a pak můžeš uživatele škatulkovat...

Nahoru Odpovědět
19.5.2016 10:28
Nikdy neříkej nahlas, že to nejde. Vždycky se totiž najde blbec, který to neví a udělá to...
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.