Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Swiftu. Zároveň využij výhodnou slevovou akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
discount 30 + hiring
Avatar
Lukáš Smola:3.6.2020 16:33

Dobrý den, začal jsem s WP + Elementor pro. A chtěl bych se zda by jste mi byly ochotný odpovědět na pár nejasností.

Problém 1:
Po nějaké době hledání na internetu jak vlastně správně navrhnou šablonu v Theme Builder v Elementoru jsem nalezl jen to že bych měl dodržovat posloupnost nadpisů H1, H2, H3 atd..

Tím tedy vzniká otázka tohle je všechno? Děkuji za odpovědi.

Problém 2:
Responzivita webu: zajímalo by mě jaké jednotky písma a dalších prvků používat pro responzivní web % REM, EM?

Nebo jaké? Mohli by jste mi jednoduše říct pravidla pro tvoření takového webu?

Problém 3:
Když vytvořím hlavičku pro desktop a poté ji skryju na mobilním zařízení a vytvořím novou pro mobilní zařízeni bude Google později považovat tento obsah za duplicitní? A při načítaní webu na mobilu se bude načítat i skrytá hlavička i když nebude vidět jakože na pozadí?

Problém 4:
A jak je to vlastně s rozlišením fotografie? Když náhledový obrázek ma velikost např: 200x150px a tato velikost je udělaná ze souboru 1920x1000px. Protože při zmenšení obrázku na 200x150px je sice správně miniatura ale už se nenačítá obrázek správně na daném místě kde ma být v plné velikosti.

Děkuji mnohokrát za odpovědi a za váš čas.

 
Odpovědět
3.6.2020 16:33
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.