C/C++ week November Black Friday
Black Friday je tu! Využij jedinečnou příležitost a získej až 80 % znalostí navíc zdarma! Více zde
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C/C++

Diskuze: Wordpress: Kniha

Aktivity (1)
Avatar
Michal Kuba
Redaktor
Avatar
Michal Kuba:15.6.2016 19:11

Ahoj.

Poslední dobou se velmi rozmáhá trend dělání webů na RS přes Wordpress. Jelikož teď budu delší dobu mimo město a počítač, vzal bych si s sebou rád nějakou tištěnou verzi návodů, jak zapojit WP a jak o něj pečovat. Mám vyvinutý jeden vlastní RS, má ale mouchy a lidé často jdou prostě jen po Wordpressu a ničemu jinému nevěří, takže bych se před návratem k práci zkusil zdokonalit v knižní formě.

Nemáte nějaký tip na kvalitní knižní návod? Potřeboval bych, aby tam byla vysvětlená +- instalace, jak zhruba vypadají kódy defaultně, jak se to propojuje s webem a úprava. Viděl jsem takhle spoustu titulů, ale nevím ,který je ten správný. Třeba název Wordpress bez programování (nějak tak to bylo) mi přijde, že to úplně nechci, jelikož se právě tomu programování vyhýbat nechci.

Díky!! :)

 
Odpovědět
15.6.2016 19:11
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.