Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C a C++. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
discount week 80 + hiring
Avatar
maxy obr
Člen
Avatar
maxy obr:13.7.2016 7:31

Ahoj, rád bych tady našel někoho kdo to stejně jako já dělá především pro zábavu a rád by získal nové zkušenosti praxí. Na rozdíl ode mě ale hledám člověka zaměřeného na SEO a copywriting, já sám kóduju, prograuju, navrhuju si weby i grafiku. Mám celkem bohaté zkušenosti s tvorbou webů na úrovni středních firem. Do budoucna bych se rád ale zaměřil na tvorbu webů pro affiliate a reklamu. Momentálně teď pomalu dodělávám první takto zaměřený web a rovnou bych tím navázal spolupráci. Nemohu ale nabídnout nic jiného než to samé co z toho budu mít já a to jsou reálné zkušenosti, popřípadě nějaký prostor na stránkách pro reklamu. Samozřejmě pokud by časem začalo jít o nějaké zajímavé částky tak se domluvíme ale jsem realista a ze začátku půjde vážně jen o tu zkušenost. Víc můžeme řešit po soukromejch zprávách. :)

 
Odpovědět
13.7.2016 7:31
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.