Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
discount week 80 + hiring
Avatar
tbartolen
Člen
Avatar
tbartolen:18.7.2015 14:54

Ahoj, tvořím si teď jednu jednoduchou single page, a narazil jsem na malý problém. Potřeboval bych upravit pár fotek, aby vypadali trošku, dát jim nějaký rámeček, vytvořit logo, a tak dál...ovšem nejsem žádný grafik a moc se v tomhle neorientuju...jak tohle řešíte vy? Existuje nějaký opravdu jednoduchý program klikni a udělej, který je idealně zadarmo? Koukal jsem na photoshop,ale z vrstev a hromady nástrojů jsem byl hodinu zmatenej, a neudělal jsem vůbec nic...=)

Odpovědět
18.7.2015 14:54
Navštiv www.fb.com/skkelticz
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Odpovídá na tbartolen
Tomáš Maňhal:18.7.2015 15:01

Když na to přijde, tak rámečky můžeš udělat borderem v CSS, to samé s logem, jde vykreslit s CSS, ale je to hodně složité pro začátečníka. Pokud budeš logo používat ve více velikostech tak doporučím Inkscape pro tvorbu vektorové grafiky (lze logo zvětšovat a zmenšovat bez ztráty kvality). Jinak Photoshop je asi nejvíce intuitivní, snadný na naučení. Gimp je složitý, ale dokáže defakto stejné věci jako Photoshop. Programům zdarma ve stylu "klikni a udělej", nevím teda co se tím přesně zamýšlí, ale předpokládám, že něco jako "bez práce jsou velký koláče", tomu se vyhni. Nauč se s Photoshopem, vyplatí se ti to a není to těžké. Nebo si nech někde vytvořit logo na zakázku od profíka.

Akceptované řešení
+20 Zkušeností
Řešení problému
 
Nahoru Odpovědět
18.7.2015 15:01
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.