Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akce až 50 % zdarma při nákupu e-learningu. Více informací:
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
sahlepik
Člen
Avatar
sahlepik:10.2.2019 0:56

Zdraví všechny a prosím o radu.
Mám venkovní IP kameru, typ WBXID206VRT, a potřebuji, aby šel sledovat video stream pomocí webového prohlížece. Kamera k přenosu používá protokol RTSP, avšak tento protokol není přímo podporován v HTML 5.

Četl jsem o open source projektu webRTC, který je prý přímo podporován prohlížečí Google Chrome, Mozilla Firefox a Opera, popřípadě o konverzi video streamu pomocí FFmpeg a poté zobrazení real-time videa přímo v prohlížeči. Jenže jsem nikde nenašel použitelný PRAKTICKÝ FUNKČNÍ NÁVOD, jak na to. Poradíte někdo prosím? Máte někdo jiné, elegantnější (open source) řešení, které příliš nezatěžuje počítač?

Kamera je funkční,pomocí programu VLC player jsem schopen online sledovat video stream z této IP kamery připojené do domácí sítě.

Editováno 10.2.2019 0:58
 
Odpovědět
10.2.2019 0:56
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.