Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Pythonu. Zároveň využij slevovou akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
discount 30 + hiring

Kritika webu csko.cz

Jak se ti líbí web?
2 hlasů
Přejít na web:
http://csko.cz
Aktivity
Avatar
michalkasparec
Tvůrce
Avatar
michalkasparec:1.10.2013 9:36

Ti co znají hru Counter strike 1.6 možná o tomto portále slyšeli. Nicméně ke konci roku 2012 začli dělat dva aktivní admini nový web pro tento portál, ale...
Rozhodli se jít cestou Nette, což jim chválím (sám v něm dělám už přes 3 roky), ale na jejich první projekt si asi vzali velké soustou. Vzhled se vybíral dlouho a dopadl tak jak dopadl. Co se týká zdrojového kódu, tak je to...no na to ani neexistuje slušné slovo. Kód celej předělám do HTML5. Spíš mi jde o nějakou kritiku designu. Hlavní admin nechce další kompletní předělání vzhledu, tak bych třeba uvítal názory co vylepšit/změnit/od­dělat/přidat.
Předem děkuji za cokoli

 
Odpovědět
1.10.2013 9:36
Avatar
BB
Člen
Avatar
BB:2.10.2013 11:06

Nooo mně to přijde stejné, jako většina ostatních webů na csko. Téměř všichni jdou cestou tmavých barev. Proč? Světlé barvy jsou taky pěkné. Chtělo by to se odpojit od stáda a zkusit to jinak. Líbí se mi stránky battleforce.cz. Sice nemají 1.6, ale CS:S, CS:GO, BF3 a další, ale furt to je herní portál. Třeba by se na jejich designu našla inspirace. :)

PS: Dust2 forever. ;)

Nahoru Odpovědět
2.10.2013 11:06
„Člověk přišel na svět proto, aby tady byl, pracoval a žil. Jen moudrý se snaží náš svět postrčit dál, posunout výš. ...
Avatar
michalkasparec
Tvůrce
Avatar
michalkasparec:2.10.2013 13:50

To není vůbec špatnej nápad to zkusit dát do světlých barev. Zkusím najít někoho kdo mi udělá návrh :) Hráčů tam je plno co se budou chtít zavděčit :)
Jinak už to taky není jen CS1.6, ale je tam i server CS:GO a minicraft

 
Nahoru Odpovědět
2.10.2013 13:50
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.