Válí se ti projekty v šuplíku? Dostaň je mezi lidi a získej cool tričko a body na profi IT kurzy v soutěži ITnetwork summer 2017!
Přidej si svou IT školu do profilu a najdi spolužáky zde na síti :)

Kritika webu http://forest.6f.sk/

HTML a CSS Kritika webů - ukažte se! http://forest.6f.sk/ American English version English version

Jak se ti líbí web?
Nehodnoceno
Přejít na web:
http://forest.6f.sk/
Aktivity (1)
Avatar
Mego
Člen
Avatar
Mego:10.2.2015 11:57

Keď už sme pri tom hodnotení, prosím vás o ohodnotenie mojej prvej šablóny (rozumej tak, že som si ju sám nakreslil vo fotošope a sám aj nakódil)

Skúsil som to dať aj na theme forest, ale údajne to nespĺňa ich "minimum requirements" a ja netuším prečo

Odpovědět 10.2.2015 11:57
Radšej 15 minút skôr, ako 15 sekúnd neskoro...
Avatar
Odpovídá na Mego
Michal Doubek (HAPPY DAY):25.2.2015 9:56

ahoj, šablona to není špatná ale s jednou malou stránkou na themeforest neuspěješ. podívej se na některé jejich šablony. Jsou tam různé verze (full-width, sidebar, page 3-collumn 4-column atd.), barevné kombinace, efekty a serepetičky a další, bývá tam mnohem víc prvků, teď jsou tam často ceníky, portfolio, tým, klienti, features. A co je asi nejdůležitější MUSÍ tam být dokumentace. Bylo to hard-rejected nebo soft-rejected? Jinak co je taky důležité měla by být unikátní a zajímavá aby vynikla mezi ostatními šablonami.

Zkus vyplnit další podstránky nějakým zajímavými sekcemi. Vytvoř barevné a layout verze a pokud nemáš tu dokumentaci tak tu taky. Zkus tam dát více efektů. A podle mě by bylo lepší trochu poupravit kontaktní formulář přidat padding a jinou outline ideálně tu hlavní červenou.

Další informace bys měl najít na svém účtu v autor dashboard.

Editováno 25.2.2015 9:57
Nahoru Odpovědět 25.2.2015 9:56
Svoboda tvé pěsti končí na špičce mého nosu
Avatar
Odpovídá na Mego
Michal Doubek (HAPPY DAY):25.2.2015 10:46

ještě bych doplnil, že by to mělo být responzivní a přizpůsobené na retina displaye - používej icon fonty a obrázky si připrav ve větším rozlišení.

Nahoru Odpovědět 25.2.2015 10:46
Svoboda tvé pěsti končí na špičce mého nosu
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.