Pouze tento týden sleva až 80% na e-learning týkající se Kotlinu. Zároveň využij akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
discount week 30

Kritika webu http://lkshop.cz/

Jak se ti líbí web?
3 hlasů
Přejít na web:
http://lkshop.cz/
Aktivity
Avatar
Lukáš Kovařík:25.1.2013 21:31

Čauves, prosim o kritiku ještě ne úplně dokončeného projektu, případně návrhy na zlepšení, díkes ;) http://www.lkshop.cz

 
Odpovědět
25.1.2013 21:31
Avatar
jan.vencl
Tvůrce
Avatar
jan.vencl:27.1.2013 10:14

ahoj nějak jsem to více do hloubky nezkoumal, ale lidé by si mohly plést ikshop s lkshop.
barva hlavičky a patičky nejde k sobě dohromady. To může být můj názor.
Líbí semi vzoreček té hlavičky :) kdybych si to mohl půjčit byl bych rád :)
Ten tablet s tou informační bublinou bych posunul více dolů aby to nebylo na tom tmavém pozadí

 
Nahoru Odpovědět
27.1.2013 10:14
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Neaktivní uživatel:16.3.2013 23:54

Ahoj,

šablona webu je pěkná, i na rolišení 1024x... se zobrazuje dobře, jen je dole zbytečně posuvníkm který zřejmě způsobuje prvek #bgwhite kde je šířka bůhvíproč nastavena na 1683px. Nemám připomínky k vzhledu ani kodu, ale spíš k obsahové stránce. Na hlavní stránce by určitě mělo být stručně v pár větách vysvětleno, proč si objednat zrovna tvůj obchod, co nabízíš navíc oproti konkurenci, co je zjednodušené, vylepšené, zrychlené a tak dále, rozhodně bych tam napsal i cenu, nevím jak přesně to tam máš, ale třeba x korun za založení eshopu, x korun za šablonu a její úpravy, volitelných x korun za zařazení do katalogů a na weby heuréka atd a to celé jenom za pouhých x korun! Myslím si že když tam něco takového dáš, tak ti to rozhodně jen pomůže. V podstatě by stačilo zkrášlit stránku výhody a dát ji jako úvodní stránku, na které bys po výčtu všech úžasných výhod umístil odkaz na stránku kde se zájemci doví, co všechno to tedy umí. S tím souvisí i fakt, že tam není žádný jednotný přehledný cenník. Bylo by dobré tam umístit i odkaz na obchodní podmínky. Uvádíš, že jediné poplatky které bude majitel platit, je 1% z prodaného zboží bez poštovného a balného. Myslím si že většina středně velkých webových obchodů by na tom moc nevydělala, lepší tah podle mě bude zůstat u měsíčního poplatku, ale jistý si tím nejsem :D. Každopádně to vypadá na úspěšný projekt, hodně štěstí ;) i++;

PS: doufám že nepíšu pozdě, předpokládám že to stále není celé hotové :)

Editováno 16.3.2013 23:55
Nahoru Odpovědět
16.3.2013 23:54
Neaktivní uživatelský účet
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.