Vydělávej až 160.000 Kč měsíčně! Akreditované rekvalifikační kurzy s garancí práce od 0 Kč. Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
Neaktivní uživatel:20.4.2014 0:11

Internetový magazín o počítačích a elektronice

Odpovědět
20.4.2014 0:11
Neaktivní uživatelský účet
Avatar
Marián Ligocký:20.4.2014 8:16

Ahoj, web je v celku fajn ale este by som zmenil font napríklad na open sans. Logo mi tam moc nepasuje... skús zmeniť aj to

 
Nahoru Odpovědět
20.4.2014 8:16
Avatar
Neaktivní uživatel:20.4.2014 8:47

Mám dojem, že když používáš WP má být v patičce minimálně slovo "Wordpress". Možná se mýlím, nejsem si jistý. Každopádně bych ale změnil font. Na stránkách má být hlavně bezpatkový. Patkový můžeš používat třeba designově na nadpisy. Dále zkus změnit odstín modré. Osobně se mi kombinace žlutá-modrá moc nelíbí, ale to je jen můj názor, používá to docela dost lidí. Na první pohled není moc jasné, o čem web vlastně je, takže bych zkusil změnit minimálně slogan. Nakonec bych si asi ještě pohrál se vzhledem tlačítek, takto je to moc obyčejné. Obsahově v tom nevidím problém, stránka se mi až na tu přehlednost docela líbí.

Edit: ještě jsem si všiml, že u mobilní verze ti slider leze do loga. ;)

Editováno 20.4.2014 8:49
Nahoru Odpovědět
20.4.2014 8:47
Neaktivní uživatelský účet
Avatar
Karel Vyšinka:20.4.2014 9:08

Web je pěkně zpracovaný. Design nebudu komentovat nijak záporně, spíše jsem se zaměřil na technickou stránku. Na designu se dá stále něco vylepšovat.... :)

Obsahově je web velmi hezký, jsem také nadšenec do elektroniky :)Jen bych doporučil projít všechny články a sjednotit jejich písmo a odstavce atd.
Ten text není vhodně udělaný pro vyhledavače v rámci SEO. Ne že byste musel přímo provádět nějaké přehnané SEO úpravy, ale každý článek by měl být v určitém rozsahu textu, jinak pro vyhledávače ztrácí hodnotu a chcete přeci, aby měl Váš web lepší návštěvnost? Ošetřete všechny obrázky na webu, nyní se některé nenačítají, asi jste je odstranil, nebo přemístil jinam? :)

Formulář pro přihlášení a registraci bych řešil jinak. Je to škoda místa vpravo na hlavní stránce. Spíše bych registraci umístil někde do menu.
Na webu mi chybí sekce novinky. Příště, když přijde návštěvník na web, tak si nebude pamatovat co četl a je pohodlné jít rovnou do sekce novinky.

Odběr novinek - formulář pro odběr newsletteru je v pořádku, ale doporučuji na webu všechny texty přeložit do češtiny. Přeci jen to působí potom důvěryhodněji. Nyní je to kombinace češtiny a angličtiny.
Pokud sbíráte něčí e-maily, potřebujete od něj souhlas s odběrem.

Web jak jsem zjistil ze zdrojového kódu běží web na Wordpressu.
Doporučuji ošetřit přihlašování do administrace. Přihlašování bych zabezpečil. Zkoušel jsem se několikrát přihlásit s fiktivními údaji a stále mi na http://megovka.cz/wp-login.php nabízí formulář. Existují vhodné pluginy, které umí blokovat přihlašovací formulář po několika neúspěšných přihlášeních. To se velmi hodí, neboť na internetu je dost robotů, kteří zrovna u Wordpressu velmi často využívají těchto slabin.
Testoval jsem komentáře a jsou podmíněny schvalováním, což je dobře.

U e-mailu se vždy snažte, aby byl pro uživatele klikatelný - odkazem. Nyní uvádíte e-mail info(zavinac)me­govka.cz jako text. Bylo by dobré e-mail i nějak zakrýt pro roboty, aby vám nezačal na něj chodit zbytečně spam. Zpravidla se odstraňuje zavináč a dává se místo něj něco jiného, jak jsem to v tomto komentáři udělal. Takto vám roboti e-mail "nenajdou" :).

Trošku doporučuji zkrášlit i zápatí. Nyní je "odfláknuté".

 
Nahoru Odpovědět
20.4.2014 9:08
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 4 zpráv z 4.