Chceš se vypracovat až k výdělku 160.000 Kč/měsíc? Důležité je začít. Staň se programátorem díky rekvalifikačnímu kurzu! Začni dnes!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
Petr
Neregistrovaný
Avatar
Petr:21.3.2013 13:52

Zdravím,
zajímalo by mě váš názor na redesign našeho webu, díky za každý konstruktivní příspěvek.

 
Odpovědět
21.3.2013 13:52
Avatar
Ben Žour
Tvůrce
Avatar
Odpovídá na Petr
Ben Žour:21.3.2013 14:35

Web působí "tématicky", každému hned dojde že se jedná o prodej něčeho co se týká vody. Web nepůsobí přeplácaně, je světlý (jak je nyní ve web módě) a je dokonale přehledný. Chybí mi tam nějaké jednoduché, poutavé logo u názvu společnosti, ale to asi nemáte důvod/zájem měnit (ano, taková textová loga mi přijdou obyčejná, nemůžu si pomoct)
Ocenil bych, kdyby panel "Ověřeno zákazníky" nalevo zajížděl zpět trochu pomaleji. Také bych přidal ke kartě "Výrobci" efekt při přejetí myší, a všiml jsem si, že když se najede u některých tučných možností v menu, jako popisek (title) se zobrazí text i s HTML tagy, pro návštěvníka neznalého HTML to může být lehce matoucí. Jinak jsem nenašel nic rušivého, nepěkného nebo nepřehledného :-)

Co se týče kódu, validátor našel šest chyb a 22 varování ( http://validator.w3.org/check?… ) To je celkem velké číslo a doporučuji web doladit, jedná se o chyby jako například že vlastnost xmlns:fb v html tagu v této verzi HTML neexistuje, nebo absence vlastnosti type u tagu script.
Některé kódové praktiky mi přijdou zvláštní, jako třeba tato:

<style type='text/css'>
</style>

První polovina kódu je neodsazená a nepřehledná (vyjma JS skriptů), pak se to lepší a kód začíná být vizuálně pěknější (to je asi nejmenší problém z těch již jmenovaných).
Zbývá pár drobností a web bude moc pěkný. Proto dávám pět hvězdiček.

 
Nahoru Odpovědět
21.3.2013 14:35
Avatar
David Čápka Hartinger
Tým ITnetwork
Avatar
Odpovídá na Petr
David Čápka Hartinger:21.3.2013 16:40

Máte tam moc odstínů modré a fialové. Chytněte se třeba těch barev, co jsou použity v pozadí nahoře, a používejte je i na dalších místech na webu. Tlačítka Tip, Doprava zdarma, pozadí výdejní místa atd, desítky jiných odstínů barev, mělo by se používat jen několik základních, pokud to není obchod s papoušky :)

Nahoru Odpovědět
21.3.2013 16:40
You are the greatest project you will ever work on.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.