Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
discount week 30

Kritika webu http://pujceni.kvalitne.cz/

Jak se ti líbí web?
1 hlasů
Přejít na web:
http://pujceni.kvalitne.cz/
Aktivity
Avatar
David
Neregistrovaný
Avatar
David:15.2.2014 16:59

Ahoj, chtěl bych Vám představit můj web, s html a php si už nějakou dobu hraji. Chtěl bych znát váš názor, klady a zápory, co se vám líbí, nelíbí, zkrátka vše, děkuji :) <img src="http://p­ujceni.kvalit­ne.cz/img/aa.jpg">

 
Odpovědět
15.2.2014 16:59
Avatar
Honza Bittner
Tvůrce
Avatar
Odpovídá na David
Honza Bittner:15.2.2014 17:02

Je to moc obyčejné, vypadá to nedůvěřivě. Špatné barvy, rozložení atp.

IMHO je to hodně nic moc.

Nahoru Odpovědět
15.2.2014 17:02
Student FIT ČVUT :-) Sleduj mě na https://twitter.com/tenhobi a ptej se na cokoli na https://github.com/tenhobi/ama.
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Jakub
Člen
Avatar
Jakub:16.2.2014 15:42

Web zrovna neoplývá extra grafickým zpracováním nicméně dá se zachránit nehorší a pokusit se ho trošku vylepšit. Nelíbí se mi tam ta horní reklamní banner který mi to tam hrozně kazí. Lze umístit jinam?

Logo bych nastyloval více do leva. V kombinaci s reklamní lištou a bannerem to vypadá hrozně. Stejně tak i menu. První položka by měla být na stejné úrovni jako logo které bude posunuté vlevo. Zpráva o poslední aktualizaci webových stránek někde nahoru vůbec nepatří. Ta se podle mně hodí spíše do footeru. Boxíky bych vycentroval na střed a aby byly vedle sebe. Myslím si, že by vůbec neškodilo přidat pod každý název (Půjčky, pojištění ..) přidat obrázek který se dané oblasti týká. Zelená tlačítka se mi vůbec nelíbí. Nahradil bych je nějakou lepší barevnější variantou. Určitě bych se podíval na nabídku CSS frameworů (bootstrap, foundation). <hr> tag bych téže vycentroval a písmo bych udělal jiné než na zbytku webu aby se to nepletlo. Footer si nastyluj doprava. V prostřed to vypadá strašně divně. Celkově web není moc dobře zpracovaný (viz. co psal HoBi). Pokud si chceš usnadnit práci doporučím ti CSS frameworky. Já používám třeba <a href="foundati­on.zurb.com">Fou­ndation.</a>

 
Nahoru Odpovědět
16.2.2014 15:42
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.