Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akce až 50 % zdarma při nákupu e-learningu. Více informací:
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Mezi 22:00 až cca 23:00 proběhne odstávka sítě z důvodu migrace serveru. Web bude po celou dobu nedostupný.
Avatar
Torchlight2
Neregistrovaný
Avatar
Torchlight2:16.4.2013 14:19

Zdravím, prosím o kritiku.
Stavěno na Joomle "překopaná" šablona -> http://www.joomla-templatedemo.de/?…

Diky

 
Odpovědět
16.4.2013 14:19
Avatar
Vojta Pšenák
Tvůrce
Avatar
Odpovídá na Torchlight2
Vojta Pšenák:16.4.2013 17:30

Design ujde, ale web na Joomla! je defacto srovnatelný s webnode a jim podobným. Pokud vím, u endory je to na jedno tlačítko. Web na mě působí stylem jako-nevím jak to říst, prostě se mi celá grafika(asi ze hry). Nemám rád změnu kurzoru myši, pokud to není systémový. (Např. Honza Bittner měl u makeicon změněný kurzor na "TUDY NE").

 
Nahoru Odpovědět
16.4.2013 17:30
Avatar
Ben Žour
Tvůrce
Avatar
Odpovídá na Torchlight2
Ben Žour:16.4.2013 17:47

Samotné panely nabídky jsou fajn, podkladová barva se k ním ale aboslutně nehodí. Proč nepoužít tu barvu co máš na pozadí uvnitř? Vypadalo by to podle mě mnohem lépe. Taky je v těch nabídkách nehodící se hover při přejetí myší, jak u samotného textu, tak u kursoru.

V novinkách máš pod každým nadpisem X řádků dlouhou mezeru. Proč? Vypadá to blbě a neprofesionálně. Počítadlo skoro nikoho nezajímá a má zastaralý vzhled, nedával bych ho tam, případně si napsal vlastní které budeš moct přizpůsbit designu. Hranaté strojové písmo v záhlaví je nemoderní a nehodící. Blok reklama by měl mít vyladěné odsazení textu od rámečku. Taky bych na úvodní stránce pod hlavičkou umístil název webu, ne nadpis první novinky. Pole pro vyhledávání se nehodí do designu, jeho rámeček bych udělal stejný jako je u bloků nabídky.

=> Idea designu je fajn, ale je to nedotažený.
Chceš hodnotit kód když to máš přes Joomlu? Asi to nemá smysl řekl bych.

Editováno 16.4.2013 17:48
 
Nahoru Odpovědět
16.4.2013 17:47
Avatar
Petr Nymsa
Tvůrce
Avatar
Odpovídá na Vojta Pšenák
Petr Nymsa:16.4.2013 18:07

Joomla není srovnatelná s webnode. Ano jedno tlačítko na instalaci Joomly ! Ale nastavení joomly, tvorba šablony, modůlu už je na tobě. Joomlu používá hodně firem a v základ utoho zas tak neumí. Samozřejěm že už komunitou je vytvořeno mnoho pluginů, modulů či šablon. Takže zase taková klikačka to není ;). Joomla je super pro firmy, kde už chtějí udržovat obsah. Nabízí komplexní řešení pro správu kategoirií, článku, registrace uživatelů. Šablony má v základu asi 4, poté je nutné stáhnout anebo vytvořit vlastní ! :) Takže ano, hodnotit kód nemá smysl, ale Joomlu jako pro velký web bych nekritizoval. Samozřejmě, jakožto programátoři, se snažíme (alespoň já) vytvářet vlastní programy, apod. Ale hodně firem šáhne po něčem hotovým, vyspělým a najme raději programátora, který už zvládne dotvořit šablonu,modulyy / pluginy podle potřeb

Nahoru Odpovědět
16.4.2013 18:07
Pokrok nezastavíš, neusni a jdi s ním vpřed
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 4 zpráv z 4.