IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Kritika webu http://www.english-in-shop.com/

Jak se ti líbí web?
2 hlasů
Přejít na web:
http://www.english-in-shop.com/
Aktivity
Avatar
1x2tipy
Člen
Avatar
1x2tipy:14.8.2013 19:00

Zajímal by mě váš názor na můj ESHOP, předem děkuji. Jediné co tam chci ještě přidat jako hlavní je MALA MAPA JAK NEJVHODNEJI POSTUPOVAT (otestuj se -jdi na level - rozhodnit se pro oblast kde chces produkt tzn. listening, reading atd.).

Jako promo o eshopu bych řekl:
Chcete zlepšit svou angličtinu ale neznáte ty nejlepší zdroje? Anebo chcete rozvinout své studium a přemýšlíte o tom jak? Základní myšlenkou vzdělávání angličtiny je mít, samozřejmě s podporou vaší vůle a elánu, ty nejvhodnější zdroje pro rozvoj vašeho anglického „čtení, mluvení a poslechu“; víte však které to jsou? Kde je hledat? Někdy je opravdu těžké vybrat něco strukturalizo­vaného, finančně i časově nenáročného, že? Samotné hledání zabere více času než učení a to vás deprimuje,že? Nebylo by lepší mít jedno místo kde naleznete vše co potřebujete a obratem to budete moci používat?

Pokud jste se poznali alespoň v jedné otázce, tak právě pro vás je ideálním místem e-shop na adrese www.english-in-shop.com .

Editováno 14.8.2013 19:01
 
Odpovědět
14.8.2013 19:00
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.