Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Pythonu. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu kreditů. Více informací:
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Kritika webu http://codstruct.4fan.cz/

Jak se ti líbí web?
2 hlasů
Přejít na web:
http://codstruct.4fan.cz/

Při vložení tohoto webu do kritiky web získal od našeho robota následující hodnocení:

Kladných hodnocení: 10; Varování a poznámky: 45; Kritické chyby: 3.
Stránka obsahuje mnoho zbytečných chyb. Většinu nalezených chyb je možné jednoduše opravit. Pokud si s něčím nevíte rady, použijte Český neoficiální validátor HTML stránek

Aktivity
Avatar
Jan Řehák
Člen
Avatar
Jan Řehák:24.6.2016 17:14

Dobrý den , udělal jsem své první webové stránky a rád bych se dozvěděl nějaké vaše názory na tento web. Tento web jsem použil i jako ročníkovou práci ve škole. Obsah webu berte prosím s nadhledem. Jsem začátečník a před tvorbou tohoto webu jsem nevěděl vůbec nic o tvorbě podobných webů.

Můj cíl byl si spíše jen tak pro sebe dokázat že bych udělal web kdybych chtěl. Tak jak jsem se to průběžně učil tak jsem to psal takže není to nějaké uhlazené nebo tak nějak.

(PS: Je to můj první web takže vše není úplně 100%, a úplně korektní.)

 
Odpovědět
24.6.2016 17:14
Avatar
Tomáš Maňhal:24.6.2016 17:21

Není to nijak oslnivý, ale zase ne úplně marný. Nezkoumal jsem zdroják a asi ani nebudu (Od toho je validátor). Ale první věc co mě nasrala, byla průhlednost menu. Když najedu na položku v menu tak mi vyjede seznam položek s průhledným pozadím, takže je to prakticky nečitelné. Jinak tam skoro nic není,takže obsah se moc hodnotit nedá zatím. Spojení zelené a toho pozadí není úplně šťastné. A platí, že černé písmo na světlém pozadí se čte lépe než světlé na tmavém. Jsou to drobnosti, ale kazí celkový dojem při procházení a čtení. Pokud ty nemáš cit pro barvy a styly, tak musíš přibrat k sobě kamaráda, co bude dělat grafiku třeba :-)

 
Nahoru Odpovědět
24.6.2016 17:21
Avatar
Jan Řehák
Člen
Avatar
Odpovídá na Tomáš Maňhal
Jan Řehák:24.6.2016 17:28

Právě se zabývám grafikou a právě bych řekl, že to vypadá dobře až na zobrazování podstránek v menu,, které tam jsou neplánovaně. Samozřejmě vím, že je lepší černé písmo na bílém, ale chtěl jsen to záměrně změnit. Děkuji za komentář, cením si tvého názoru.

 
Nahoru Odpovědět
24.6.2016 17:28
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.