IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Kritika webu http://milanp.cz/bluechips_test

Jak se ti líbí web?
7 hlasů
Přejít na web:
http://milanp.cz/bluechips_test

Při vložení tohoto webu do kritiky web získal od našeho robota následující hodnocení:

Kladných hodnocení: 8; Varování a poznámky: 3; Kritické chyby: 2.
Stránka je velice dobře optimalizována dle nejnovějších webových technologií. Je rychlá a dobře dostupná pro většinu uživatelů. Jen tak dál!

Český neoficiální validátor HTML stránek

Aktivity
Avatar
kelley
Člen
Avatar
kelley:8.4.2016 19:06

Ahoj. Stvořil jsem konečně web pro kapelu (ten starý je už totálně mimo mísu... a kromě toho napadený nějakým svinstvem. Já jsem ten starý ovšem nedělal :-) ). Grafika je poněkud staromódní a spartánská, vím o tom, ale snad stránky svůj účel splní. Prosím o jakékoliv konstruktivní připomínky. Děkuji.

 
Odpovědět
8.4.2016 19:06
Avatar
Petr Čech
Tvůrce
Avatar
Odpovídá na kelley
Petr Čech:8.4.2016 19:24

Ten web je zkrátka hrozný. Nejen, že je starý, ale očividně také nějak rozumně vypadá jen na tvém rozlišení. Když na web přijdu, naprosto netuším, o čem je, takže jdu pryč, vůbec mě jako uživatele neláká kliknout na 1 tlačítko navíc bez žádného důvodu.
Stránka kontakt je zcela zbytečná, mail můžeš dát do patičky.

Nahoru Odpovědět
8.4.2016 19:24
the cake is a lie
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.