Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
discount 30 + hiring

Kritika webu http://programovani-her-v-javascriptu.4fan.cz/

Jak se ti líbí web?
Ještě nikdo nehodnotil, buď první!
Přejít na web:
http://programovani-her-v-javascriptu.4fan.cz/

Při vložení tohoto webu do kritiky web získal od našeho robota následující hodnocení:

Kladných hodnocení: 10; Varování a poznámky: 3; Kritické chyby: 1.
Stránka je velice dobře optimalizována dle nejnovějších webových technologií. Je rychlá a dobře dostupná pro většinu uživatelů. Jen tak dál!

Český neoficiální validátor HTML stránek

Aktivity
Avatar
Jiří S.
Tvůrce
Avatar
Jiří S.:23.5.2021 18:19

Zdravím, ve škole jsme měli za úkol vytvořit webové stránky. Tak jsem je dělal o programování her v JavaScriptu. Již od začátku jsem věděl že je potom budu chtít publikovat na internetu, takže tady jsou.
Najdete tam tutoriál, který vás programováním her v JavaScriptu provede, pár ukázek her které jsem programoval a interaktivní canvas tahák, který můžete použít jako referenci když budete s canvasem pracovat. Myslím že by se to třeba někomu někdy mohlo hodit. :-)

 
Odpovědět
23.5.2021 18:19
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.