Kritika webu http://skkelti.cz/

HTML a CSS Kritika webů - ukažte se! http://skkelti.cz/ American English version English version

Jak se ti líbí web?
Ještě nikdo nehodnotil, buď první!
Přejít na web:
http://skkelti.cz/

Při vložení tohoto webu do kritiky web získal od našeho robota následující hodnocení:

Kladných hodnocení: 10; Varování a poznámky: 19; Kritické chyby: 5.
Stránka obsahuje mnoho zbytečných chyb. Většinu nalezených chyb je možné jednoduše opravit. Pokud si s něčím nevíte rady, použijte Český neoficiální validátor HTML stránek

Aktivity (1)
Avatar
tbartolen
Člen
Avatar
tbartolen:12.9.2017 22:21

Ahoj!

Po delší době posílám ke kritice opět náš web. Proběhlo pár změn a chystám se na kompletní revizi backendu, protože obsahuje hodně chyb v javascriptu, moc velké obrázky, moc HTTP požadavků a tak dále. Rád bych ale slyšel kritiku vzhledu, abych případně live dělal úpravy

Odpovědět 12.9.2017 22:21
Navštiv www.fb.com/skkelticz
Avatar
tbartolen
Člen
Avatar
tbartolen:12.9.2017 23:09

Ještě dodám, že beru jakýkoliv nápady na vylepšení designu :)

Nahoru Odpovědět 12.9.2017 23:09
Navštiv www.fb.com/skkelticz
Avatar
David Dostal
Redaktor
Avatar
Odpovídá na tbartolen
David Dostal:13.9.2017 12:46

Klidně bych to na obrazovkách kam se to vejde udělal širší než 960 px, klidně 1200 nebo ještě víc. Také bych trochu zvětšil odstup prvků od okraje.

U tlačítek bych při hoveru dal jiný efekt než šedý text, špatně se to pak čte. Můžeš místo toho třeba trochu ztmavit pozadí tlačítka nebo tak.

U carouselu se bílý text na světlém pozadí některých obrázků špatně čte. Když uděláš modré pozadí méně průhledné a/nebo tmavší, tak to bude čitelnější.

Popřemýšlel bych, jestli čárou neoddělit spíše jednotlivé novinky, než nadpis od zbytku zprávy. Pokud chceš mít čáru pod nadpisem, tak bych jí udělal tenčí a vycentrovanou mezi nadpisem a obsahem.

 
Nahoru Odpovědět 13.9.2017 12:46
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.