Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C a C++. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
c++ week

Kritika webu http://www.ditom.cz

Jak se ti líbí web?
Ještě nikdo nehodnotil, buď první!
Přejít na web:
http://www.ditom.cz

Při vložení tohoto webu do kritiky web získal od našeho robota následující hodnocení:

Kladných hodnocení: 12; Varování a poznámky: 2; Kritické chyby: 0.
Stránka je velice dobře optimalizována dle nejnovějších webových technologií. Je rychlá a dobře dostupná pro většinu uživatelů. Jen tak dál!

Český neoficiální validátor HTML stránek

Aktivity
Avatar
David Hynek
Redaktor
Avatar
David Hynek:8.6.2016 23:36

Nevím jak u ostatních, ale čím novější verzi svých stránek dělám, tím déle mi to zabere. Tohle je čtvrtá verze stránek mé firmy od roku 2001. První byla dělaná ve Frontpage (kdo pamatuje tuhle šílenost?)

Snažil jsem se o jednoduchý design a přehlednost. Není to prezentace grafického studia, ale firmy výrobky ze železa. Zajímal by mne váš názor a nešetřete mě. Samozřejmě pochvala zahřeje, ale kritika poučí.

Odpovědět
8.6.2016 23:36
Čím víc vím, tím víc věcí nevím.
Avatar
Zdeněk Kundrát:11.8.2016 10:14

Je to hezké, responzivní a přehledné. Ale...
Mě osobně se nelíbí ten zoom fotek při najetí myši (na úvodní stránce), v mobilním menu by to chtělo odlišit položky od nadpisů, viz. screen. Přijde mi, že text v patičce je příliš namáčknutý k hornímu okraji a kontakt na stránce podle mě nemusí být 2x (vedle nadpisu a v patičce + na samostatné stránce).
Je to můj osobní názor, takže se mnou nemusí každý souhlasit.

Nahoru Odpovědět
11.8.2016 10:14
Když ti něco nefunguje, zkus nejdříve použít internet.
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
David Futera
Člen
Avatar
David Futera:11.8.2016 18:55

Designově se mi web líbí, avšak jsem našel jednu chybičku. Když zmenším velikost okna, aby se mi přepnulo na design pro mobily, potom rozkliknu a zavřu menu a následně se vrátím do normálního rozlišení pro pc, tak menu není vidět. Takže když měním velikost okna, tak musí menu zůstat rozkliknuté. Asi to nemá ani smysl nějak řešit ničemu to stejně nevadí, jen taková připomínka 8-) .

 
Nahoru Odpovědět
11.8.2016 18:55
Avatar
David Hynek
Redaktor
Avatar
Odpovídá na David Futera
David Hynek:11.8.2016 20:58

Dobrý :) hele, víš že tohle mě, ale fakt nenapadlo ošetřit (a ani jsem na to při testování nenarazil) :) z 99.9% se tohle nemůže nikomu stát, ale stát by se to nemělo, a přitom stačí jediný řádek v CSS :)

Nahoru Odpovědět
11.8.2016 20:58
Čím víc vím, tím víc věcí nevím.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 4 zpráv z 4.