Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C a C++. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
c week
Avatar
dvorak.ladislav:7.4.2015 15:24

Zdravím všechny a prosím o kritiku webu http://www.strechy-rekonstrukce.cz/.
Jde mi především o přehlednost, snadnost nalézt požadované informace, responzivitu...co vás napadne, trkne do oka.

Díky za vstřícné připomínky.

 
Odpovědět
7.4.2015 15:24
Avatar
Lukáš Hornych
Redaktor
Avatar
Odpovídá na dvorak.ladislav
Lukáš Hornych:7.4.2015 15:58

Submenu se mi nelíbí, udělej ho stejně široké jako tlačítko. Nápis Jiří Štrouf má hrozné písmo a ten stín se do stylu webu vůbec nehodí. Pokud sjedu na stránce trochu dolu položky v menu jsou u horního kraje. Dej je doprostřed a roztáhni na celou šířku menu. Ostatní nadpisy na stránce jsou strašně velké vzhledem k tomu jak jsou dlouhé a na mobilu se to moc dobře nedá číst. Navíc je mezi nadpisem a popisem velká mezera (i pravém sloupci). Na stránce kontaktu se vůbec nevyznám v těch položkách. Máš tam třeba ● Předmět podnikání: a za dvojtečkou máš zase ● jako by to k tomu nepatřilo.

Editováno 7.4.2015 16:02
 
Nahoru Odpovědět
7.4.2015 15:58
Avatar
Odpovídá na Lukáš Hornych
dvorak.ladislav:7.4.2015 17:42

Logo je ze starého webu, na novém se pracuje, jinak souhlasím, mrknu na to, díky.

 
Nahoru Odpovědět
7.4.2015 17:42
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Odpovídá na dvorak.ladislav
Neaktivní uživatel:7.4.2015 17:54

Nelíbí se mi ten rychlý scroll(jelikož jsem na notebooku, pokaždé mi to proscrolluje půlku webu), to logo(ale to jsi napsal že se předělává), a to menu, vypadá jako by to byla chyba.

PS: Na 1 hvězdu to opravdu není, takže ti co jste jí dali tak si zatleskejte. :)

Editováno 7.4.2015 17:56
Nahoru Odpovědět
7.4.2015 17:54
Neaktivní uživatelský účet
Avatar
Vakos
Redaktor
Avatar
Odpovídá na dvorak.ladislav
Vakos:7.4.2015 18:06

Za sebe můžu říct, že na první pohled se mi to vcelku líbilo, ale po chvilce jsem narazil na velké problémy, které se stávají se stránkou.

Logo – Upřímně se mi logo a jméno vedle něj moc nelíbí, chtělo by to minimálně odstranit stíny. Všiml jsem si také, že při tmavé pozadí jméno nejde vidět, což je chyba http://prntscr.com/6qrbyy.

Hl. obrazovka – dal jsem si web na fullscreen, abych se podíval na web pořádně. Na screenu http://prntscr.com/6qrcue lze vidět pruh dole, což by se nemělo stávat, pokud chcete mít obrázek přes celou stránku.

Menu při scrollu – Nelíbí se mi hned 2 věci.

  1. Pozadí menu - Moc se mi tato barva u tohoto webu nelíbí a volil bych jinou. http://prntscr.com/6qrf9s
  2. Centrování – Kdo dělal tento web, tak mu centrování nic neříká, nebo prostě nevěděl jak to udělat. Na screenu jsem vyznačil polohu, kde by se jednotlivé položky měly vyskytovat http://prntscr.com/6qrgac

Patička – Ta není až tak špatná, ale nechápu, proč sloupce jsou tak úzké. Navigace a Jsme na Facebooku může být ponechané tak, ale část kontaktujte nás je velmi úzká a tedy i nehezká.
Pod patičkou je zbytečně mnoho místa. Co jsem ale pochopil z kódu, tak zde měla být mapa.

Abych provedl kompletní kritiku, tak jsem si prošel také všechny stránky a narazil jsem. Na všech stránkách se opakuje Proč my?, Používáme atd. Zbytečně tyto věci prodlužují stránku a je to velmi otravné.

Kontakt – U kontaktu je nevyužitá plocha, což je škoda. http://prntscr.com/6qrldw. Dalo by se to využít jako obrázek sídla firmy atd.
Ještě takový dotaz k mailu. Nic proti, využívá to spousta firem, ale jako firemní mail využívat mail od seznamu?

Mobilní verze:
I zde se najdou chyby a to hlavně vzhledové. Některé elementy by chtělo vycentrovat. Například tlačítko Objednat http://prntscr.com/6qrmqr.

Věcí ke kritice by se našlo určitě více, kdybych web déle zkoumal, ale podle mého názoru web je hotový tak z 85%, což je špatné. Doufám, že si z toho odneseš co nejvíce a web zpravíš.

Editováno 7.4.2015 18:07
Nahoru Odpovědět
7.4.2015 18:06
"Jediný způsob, jak dělat skvělou práci, je milovat to, co děláte. Pokud jste to ještě nenašli, hledejte dál. Ne...
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 5 zpráv z 5.