Black Friday je tu! Využij jedinečnou příležitost a získej až 80 % znalostí navíc zdarma! Více zde
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
BF extended 2022

Kritika webu https://www.ddd-stolfa.cz/

Jak se ti líbí web?
Ještě nikdo nehodnotil, buď první!
Přejít na web:
https://www.ddd-stolfa.cz/

Při vložení tohoto webu do kritiky web získal od našeho robota následující hodnocení:

Kladných hodnocení: 9; Varování a poznámky: 8; Kritické chyby: 2.
Stránka obsahuje mnoho zbytečných chyb. Většinu nalezených chyb je možné jednoduše opravit. Pokud si s něčím nevíte rady, použijte Český neoficiální validátor HTML stránek

Aktivity
Avatar
dvorak.ladislav:8.3.2021 17:51

Poprosím vás o kritiku webu, o rady co na webu vylepšit, nechci pohled vývojáře, ale spíše pohled klienta, cílovky, která bude hledat DDD služby: https://www.ddd-stolfa.cz/
Díky moc

 
Odpovědět
8.3.2021 17:51
Avatar
Jan Kerhart
Člen
Avatar
Jan Kerhart:8.3.2021 22:42

Ale jo, z pohledu klienta to asi není špatné... Pár tipů nebo věcí, které jsou mi nepříjemné:

  • Některé nadpisy jsou příliš dlouhé a díky tomu špatně čitelné (zejména ten na stránce kontakt – jako nadpis by klidně stačilo to "Ondřej Štolfa - deratizátor z Brna" a to co je teď nadpis by mohl být klasický odstavec pod ním)
  • Je tam málo obsahu, chápu, že na tom asi není co rozebírat, ale v tom případě by stálo za to zvážit, zda-li je nutné na to mít 7 stránek... Jedna "Naše služby", kde by bylo vše přehledně popsáno by na mě působila určitě lépe.

A tohle už jsou drobnosti

  • Přípony v adresách
  • Jaký má význam uvádět více e-mailů na stejnou osobu? Nechte tam jen ten doménový.
  • S tím "Potřebujete pomoci?" to možná trochu přeháníte, na hlavní stránce ho mám na obrazovce pětkrát! (+ tlačítko kontakt)
  • Když vidím ceník, tak bych se rád, alespoň orientačně, dozvěděl, kolik mě Vaše služby budou stát.
  • Proč je ceník hubení štěnic samostatná stránka, když obsahuje do písmene stejný obsah jako obecný ceník?
  • Ta mapa na titulní stránce by mohla být funkční Google maps, aby jsem si ji mohl posunout nebo oddálit. Takto pokud nejsem z Brna (a nejsem si jistý, jestli by to bylo lepší, kdybych byl), tak mi mapa nic neříká.

A našlo by se takových maličkostí více... Být vámi, tak se zejména kompletně zbavím toho rozbalovacího menu a vše srazím na 3-4 přehledné stránky.

 
Nahoru Odpovědět
8.3.2021 22:42
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.