Vydělávej až 160.000 Kč měsíčně! Akreditované rekvalifikační kurzy s garancí práce od 0 Kč. Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Kritika webu http://www.fromwest.cz

Jak se ti líbí web?
3 hlasů
Přejít na web:
http://www.fromwest.cz

V předchozím kvízu, Online test znalostí HTML a CSS, jsme si ověřili nabyté zkušenosti z kurzu.

Aktivity
Avatar
fromwest
Člen
Avatar
fromwest:14.6.2012 0:28

Herní magazín, který se na scénu vrací po 2 letech od února 2012. Jsme parta lidí tvořící nový magazín pro zábavu. Hledáme však pomocníky a každou výpomoc příjímáme s radostí! FromWest a GameWorld má vysoké ambice, kterých se nehodlá vzdát i přez silnou konkurenci v ČR!(v)

 
Odpovědět
14.6.2012 0:28
Avatar
David Hartinger
Vlastník
Avatar
Odpovídá na fromwest
David Hartinger:14.6.2012 13:18

Web se mi velmi líbí, pěkný design, moderní JS widgety. Na druhou stranu je tam spousta věcí ještě nedotažených.

Určitě bych vyhodil toplist, zaprvé tam vypadá ošklivě, zadruhé toto je informace pro administrátory, nikoli pro návštěvníky. Všimni si, že žádný velký web neukazuje veřejně tyto údaje, naopak si je cení. Maximálně bych vypisoval, kolik je online lidí. Také mi připadá zbytečný panel s vlajkami, opravdu si myslíte, že GoogleTranslate přeloží stránku tak dobře, aby ji četli Japonci? To mi přijde jako utopie, zaměřil bych se na Čechy s max. Slováky.

Když si otevřu nějaký článek, působí to na mne rozházeně, všude samé rámečky, chtělo by to více uhladit, ale to je můj osobní pocit.

Nahoru Odpovědět
14.6.2012 13:18
New kid back on the block with a R.I.P
Avatar
fromwest
Člen
Avatar
Odpovídá na David Hartinger
fromwest:17.6.2012 19:22

ahoj dekuji ti za tvuj osobni pocit. vse co jsi napsal je pravdive a abych pravdu rekl tak je to fakt ktery me trapi. plno veci se stale programuje. velky problem je sponzor, ktery nam dava reklamu po cele zemi. proto ty vlajecky. na web chodi mnoho cizincu, kteri si web prohlizeji, pisou komentare a dokonce si i ctou clanky. Velkym problemem je ten ze na to vsechno jsme jen 3. 2 redaktori a ja se staram o chod webu + vse okolo a je to strasne slozita casove zabita prace

 
Nahoru Odpovědět
17.6.2012 19:22
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.